| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ve škole pohoda – rodina v pohodě a naopak?

Šáry,

s musím souhlasit.
Nic z toho, co mě v současnosti živí, jsem se nenaučila ve škole (aspoň pokud jde o znalosti).
Musela jsem vystudovat 2 VŠ, abych došla k závěru, že není podstatné, co do vás ve školách narvou, ale jakým způsobem se naučíte používat rozum, řešit problémy, přistupovat k složitějším situacím. I to škola učí, bohužel ne prvoplánově, ale vyplyne to jako vedlejší efekt (a jenom někdy). Téměř nikdy jsem se za svá školní léta nesetkala s tím, že by škola učila způsob a přesnost vyjadřování.

Kdysi jsem chtěla být píučka, aprobace M, F. V těch dobách jsem si říkala, že fakt budu tu matiku učit tak, aby se děcka díky ní učily myslet, ne aby se učily, jak se řeší mat. příklady. No, píučka nakonec nejsem, takže žádnou revoluci nedělám. Ani nevím, jestli se na tom ve školách už něco začalo měnit nebo ne..

I.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.