| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

Cizinko, děkuji za blahopřání k porodu. Jen se to pokusím lehce shrnout. Rodila jsem od 23.30 do 15.3o druhého dne (na můj vkus docela dlouhá doba).
Vystřídaly se 3 směny doktorů a ani já nemůžu říct, že naprosto všichni byli ok. Nechci se tu do detailu rozepisovat o tom, co mi vadilo a přišlo třeba divné.
Já nevím jestli je to bylo divné, já nejsem zdravotník, nedokážu posoudit jaký postup má být správný. Já jen věřím, že se snažili mi pomoci porodit moje první dítě.
Vůbec se tě nechci dotknout, toto je hrozně citlivé téma a nikdo nemůže soudit toho druhého.Každý jsme nastaven jinak, někdo je citlivější, druhý je ochoten přijmout věci tak jak jsou.
Pokusím se to trochu vysvětlit na příkladu, když jsem si v těhotenství četla ruzné stránky věnující se těhu a porodu, tak jsem dost často narážela na výběry porodnic podle toho, jestli se dává klystýr, jestli se holí... Někdo má dost velké psych. trauma z toho, že jeho porod je ukončen CŘ. A tak dále a tak dále.
Tyhle věci mě třeba vůbec nezajímají, protože se holím stejně, klystýr je podle méhonázoru také na místě. A pokud nastane komplikace a je ukončeno CŘ, tak budu ráda, že to tak dopadlo, že mám zdravé miminko.
Nešla jsem do porodnice s žádnýma velkýma ambicema, co se týká našeho zdravotnictví. Chtěla jsem slušné zacházení, profes. přístup a porodit zdravé miminko. To bylo pro mě nejdůležitějši.
Pokud se vše povede, tak budu rodit zase v Motole.
Nějak jsem nepostřehla před jak dlouhou dobou jsi rodila, píšeš, že doufáš, že nastala změna v našich porodnicích. Možná bude lepší vyzkoušet nějakou jinou, ale myslím si, že nikdy a nikde nebude nic tak dokonalé jak si představujeme.
Je mi líto, že nemáš z tohoto dne lepší zážitek.
L.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.