| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O cestování s malými dětmi

Hele zavolej si tam ;-) dopravní inspektorát tel. číslo. 974236250 Stejně si myslím, že pravdu mám já a Milada ;-) Otevři si přímo zákon a čti - pokud máš logický uvažování pochopíš- píše se tam Tvoje nepřesná citace totiž výklad zkresluje. Když ale vyjdeš od začátku věty, jasně se tu říká, že „
Řidič ... je ... povinen ... přepravovat osobu mladší 12 let nebo osobu mladší 18 let a menší než 150 cm na sedadle vedle řidiče pouze za použití zádržného systému, ... přepravovat při jízdě po dálnici nebo po silnici pro motorová vozidla osoby mladší 18 let a menší než 150 cm NA SEDADLE JINÉM než uvedeném v písmenu b), které je vybaveno bezpečnostním pásem, pouze za použití zádržného systému;
Podle Tvého výkladu by ten text musel znít: „je povinen... při přepravě po dálnici .... používat zádržný systém ...

Já to vážně nemyslím ve zlém ;-) Chápu, že tahle diskuse je o něčem jiném :-) Jen si nepovolím ještě jednu věc: dle mého se dopravní inspektorát výkladem silničního zákona opravdu zabývá a má do toho co mluvit :-) a dopravní inspektor by výklad toho zákona znát měl. Už se k tomuhle vyjadřovat nebudu - nechci tady nikoho umlacovat argumenty ani se s nikým dohadovat. Pro mě zákon mluví naprosto jasně. Naše malá je od narození zvyklá, že sedí v zádu, navíc když začne plakat,- maminka na prvním možném místě zastaví a zkontroluje ji co se děje... kdyby seděla vedle mě mnohem víc by mi odváděla pozornost od řízení... Ale věřím, že ty to vidíš a cítíš jinak :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.