| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O cestování s malými dětmi

Monty, Jeno a ZuziP,

ja vam to prece neberu...

Nenutim vas byt na MD, klidne pracujte, kdyz vam to vyhovuje. Ja jen napsala, ze nase holcicka zatim nikde pres noc nebyla a ani to nevyzaduje. Me mamce je 48 let a je stale pracujici a protoze se moji rodice pred 5 lety rozvedli, tak je ted i nove vdana a hlavne bydli 250 km od nas, takze kdyz k ni jedeme, tak bud vsichni tri nebo jen my dve, ale na dyl, takze tam mala sama nespi.
Me tchyni je 45 let, take stale pracuje a bere si nasi berusku pres vikendy pres den kdykoli. Proste jen neni potreba, aby tam mala spala.
Ale verte mi, kdyz si o to sama rekne, umoznim ji to.
Jen to opravdu nepotrebujeme.
Kdyz si chceme doma udelat hezky vecer, udelame si ho, az mala usne. Kdyz chceme jit na veceri, hlida babicka u nas...
Nasi znami - stejne tak jako my - neholduji hromadne zabave, takze se schazime u nas nebo u nich a to je mala s nami. Mä navstevy moc rada...
Adrenalinove sporty take neprovozujeme...proste muzeme byt porad vsichni spolu.
A nemyslim si, ze bych byla menecenna jen protoi, ze jsem na MD, nechodim do prace a nedavam ZATIM svou malou nikam na noc...je to moje rozhodnuti a ja si nijak neztezuji, jsem takhle stastna. A hlavne, vyhovuje to nam vsem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.