| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O babičce rozmazlovací

Zrovna tuhle stížnost od Kláry nechápu. Babička je babička a chová se k dítěti jinak - u nás doma je ten hlavní rozmazlovač dědeček.
Dědeček dovolí všechno, Tom může na jeho klíně shazovat věci ze stolu, házet vším, co vidí, blbnout do alelujá a daleko za něj, dědeček ho nosí... ani si nepřejte vědět, jak mi to někdy leze na nervy, když v šestém měsíci pozoruju dědečka, jak Toma (13 kg)nosí bytem a dovoluje mu házet klíčema.
ALE Tomášek už dávno pochopil, u koho může a u koho ne. U mě si nezkouší vynutit, abych ho nosila, u dědy to předpokládá jako samozřejmost. Dědečka miluje nade všechny, když je děda nablízku, Tom nevidí a neslyší nikoho jiného - no a co? Měla bych žárlit na to, že moje dítě má někoho, kdo se mu může věnovat sice jen někdy, ale na 200%? Děda dává Tomovi zážitky, které se mnou nezažije.

Vyřešila jsem to tak, že u prarodičů trvám na důležitých věcech (dodržování diety, bezpečnost...) a ty nedůležité nechávám být. A snažím se u toho rozmazlování nebýt! (jinak bych byla neustále vytočená a hádala se).
Samozřejmě, že mi dá práci Toma "umravnit" po návratu, ale dá se to zvládnout a čím je Tom starší, tím je to jednodušší.
J.

P.S.: COpak žádná z vás nemá úžasné vzpomínky z dětství na to, jak maminka nebyla doma a s tatínkem jste snídali příšerně mastnou klobásu přímo z pánve, pak jste byli na pouti, dali si tři cukrové vaty, pak jste zvraceli cestou domů v tramvaji? Takové zážitky zůstanou na celý život - a s babičkami to je podobné.
Tohle prostě s maminkou dítě nezažije :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.