| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O babičce rozmazlovací

Jo, tak bohužel strašících rodičů potkávám denně při venčení celkem dost, bežně tak aspoň 3 denně. Proč? Mám dva velké psy. Aby to bylo ještě lepší - jsou černí. Zcela běžně se setkávám s tím, že když jdeme někde kolem rodičů s dětmi, rodiče mými psy straší své děti. Věta "Podívej, když hned nepřestaneš zlobit, tamhle ti psi tě sežerou. Podívej, už si pro tebe jdou!" je bohužel velmi častá. A co hůř, tito rodiče to dělají i tehdy, když dítě ani momentálně vůbec nic špatného nedělá, pak je to většinou: "A když budeš zlobit, přijde si pro tebe takovejhle pes a sežere tě!". Nevím, asi straší ty děti nějak "do zásoby".
Je mi líto těch dětí, vadí mi ten ustrašení výraz v očích těch dětí. Netvrdím, že je dobře, když se děti kamarádi s každým psem na potkání, to vůbec ne, ale taky jsem bohužel viděla několik hysterických záchvatů u malých dětí jen proto, že někde kolem jde pes:-( A to je přece zbytečné.
Když jde proti nám maminka s kočárkem nebo malým dítkem, psy beru za obojek, mezi lidmi chodí u nohy, na užších cestách nebo po schodech dáváme dětem přednost. Prostě rozhodně nemám doma dva psí postrachy, kteří lítají po dětských hřištích bez vodítka a bez obojku a žerou děti, ale už mnohokrát jsem přemýšlela o tom, že až tu strašící větu z úst rodičů zase uslyším, přitáhnu si psy co nejtěsněji k sobě a dostatečně nahlas pronesu: "Kluci, držte se u mě, nebo vás ten/ta zlý/zlá pán/paní sežere!"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.