| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Svatbit či nesvatbit?

Já si také myslím, že svatba je moc hezký způsob, jak dát druhému najevo, že s ním chcete strávit život, ale na druhou stranu nejsem tak naivní, abych si myslela, že pokud se ve vztahu dvou lidí něco VÁŽNĚ pokazí, tak manželství (nebo i děti) toho, kdo chce odejít zastaví :-((. Ale to doufám nebude jednou můj problém!
My jsme s manželem spolu začali chodit před 12 lety, a protože jsem studovala, tak se nám to chození trošku protáhlo :-)))! Když se na to dívám zpětně, myslím, že to mé studium manželovi celkem vyhovovalo. Aspoň měl čas vše si pořádně rozmyslet :-)))! Po sedmi letech jsme spolu začali bydlet, ale s tím, že až zrekonstruujeme byt, začneme uvažovat o svatbě a dětech. No, "uvažovali" jsme ještě další dva roky a pak se vzali. Opravdu si myslím, že svatební den byl jeden z nejhezčích v mém životě, i když někteří lidé dost dobře nechápali, proč se vlastně bereme (vždyť spolu bydlíte a znáte se tak dlouho!!!).
Jen škoda, že stejně euforický nebyl i následný rok a půl po svatbě. Během té krátké doby nám zemřeli 3 velmi blízcí lidé a 2xjsme přišli o miminko :-(((. V té době jsem nejvíce ocenila,jakou oporou mi manžel je! Určitě mi některé budete oponovat, že oporou může být i partner "bez papíru"! To asi ano a určitě záleží především na povaze toho kterého jedince (ať už svobodného či ženatého), ale já jsem přesto rádá, že "jsme svoji" (a teď už konečně !3!)a doufám, že se na tom ani v budoucnu nic nezmění! Snad jedině ten počet členů naší rodiny :-)))! L.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.