| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O babičce rozmazlovací

Ahoj, zažila jsem si něco podobného,
moje máma sice vždycky vyprávěla, jak mě babičky rozmazlily. Že mě např. naučila chodit na nočník, ale babička usoudila, že jsem ještě malá, tak mi dávala plíny, až mě to zase odnaučila a pod.
Když se mi narodil syn, asi na to všechno zapomněla, protože ho začala strašně rozmazlovat, např. v krámě ho posazovala na pult, dovolila mu všechno brát do ruky, po ulici ve městě se zásadně honili, myli si boty v kaluži.....(období 1.-2.roku), já jsem s ním nemohla vůbec vyjít ven, protože jsem chtěla, aby po městě chodil vedle mě a choval se normálně, na nákupech to byla ostuda na písku si nikdy nehrál, jako jiné děti ale lítal kolem a doma pořád vyžadoval, aby přišla babička:o(. Nejen že ho podporovala ve všech jeho nápadech, ale sama vymýšlela ještě horší. Stačilo, aby ji slyšel z telefonu a byl nezvladatelný. Druhá babička ho zase cpala sladkostma, dávala mu na oči svoje dioptrické brýle, dávala na hraní nevhodné předměty a pořád strašila, co by se mu mohlo stát...., nebylo to jednoduché.
Dneska už je naštěstí rozumný, k babičkám chodí rád, ale chápe, kde jsou hranice, řídí se podle naší výchovy, taky babičky už nemají na rozmazlování tolik energie, vnoučata přibývají:o), tak s dcerou tyhle problémy zatím nemám.

Všem Vám držím palce, abyste pomoc babiček přežily ve zdraví, vím, že to není jednoduché:o).

E.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.