| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O babičce rozmazlovací

Kláro,

on má Kryštůfek atop? Ach jo :-(, to jsem nevěděla...

Jinak k rozmazlovaní bych všeobecně chtěla říct toto: Pokud rozmazlujou, přežiju to, nebudu k nim jezdit, otevřeně jim všechno řeknu (a to stejné samozřejmě i manžel), jsem schopná se pohádat, překousnu i řeči (když se u plně kojeného dítěte objeví atop): Ten ekzém má asi z Tvého mléka, to si budeš muset to mléko nechat přezkoumat nějakým rozborem!!!! a samozřejmě nejlepší bude když přejdete na SUNAR :-(( Fakt toho překousnu hodně, vysvětluji do aleluja (např. s odkladem školní docházky, s grafomotorikou, s logopedií, s alergií, s výživou, s imunitou)...
ALE CO NEPŘEKOUSNU V ŽADNÉM PŘÍPADĚ JE TO, KDYŽ BABIČKA PREFERUJE POUZE JEDNO VNOUČE. Když dceři zakazuje věci, které synovi dovolí, popř. jeho chování omluví a maximálně řekne: On to tak nemyslel, on to nedomyslel atp. TO JE PROSTĚ RÁNA POD PÁS, DCERA JE O 5 LET MLADŠÍ A JE TO BATOLE. Podotýkám, že babička to zcela otevřeně přizná: Chlapeček je můj miláček, pro toho bych si nechala žíly řezat (to jsou její slova). Babička neslyší, že "její miláček" v 7 letech neumí L (o R Ř a sykavkách nemluvě), že má LMD (podle ní je jen trochu živější), babička nevidí vrozenou poruchy imunity (její chlapeček je naprosto zdravý!!), babička nevidí, že mu pokulhává jemná motorika ruky (no a CO, my taky nejsme žádní malíři!!)atd, atd...

Pokud už tedy babička rozmazlovat MUSÍ (a jak to vyznělo z této debaty, mají na to babičky zřejmě právo .... což já tedy nechápu), tak ať rozmazlují vnuky a vnučky stejnou měrou, ne jen ty své oblíbence!!!

Milada

PS:Toto se samozřejmě netýká JEN naší rodiny, také jsem to u kamarádek dřív nechápala (já měla jen jedno dítě a to bylo to oblíbené)....bohužel to takhle funguje v hodně rodinách a ty maminky jsou z toho fakt nešťastné. Babičkám, těm je to asi jedno a děti? Děti z toho mají v těch svých hlavičkách určitě pěkněj maglajz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.