| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O babičce rozmazlovací

Ahoj maminy tak já se taky přidám.

S mojí mamkou problém nemám ale ta tchýně pardon babička

Už když byla dcerka miminko a přijeli jsme k nim na návštěvu tak chodila tak dlouho kolem kočárku a všelijak ji upravovala čepičku a kabátek dokud ji nevzbudila poté ji opět přes můj protest vyndala s kočárku a celou návštěvu chovala. Nikdo jiný se k ní nesmí přiblížit. Dřív my bylo umožněno na návštěvách aspoń ji nakojit a i tehdy pořád nakukovala do pokoje se slovy „už můžu“ . Ale teď co malá pije z láhve dává ji jíst ona nebo tchán protože já bych to asi nezvládla. Nejsem zřejmě způsobilá matka. Na jakýkoli můj argument odpoví „co ty mě budeš učit vychovala jsem 2 syny. Co si nepřeji aby s dcerou prováděla, dělá za mými zády.

Taky uvedu jeden příklad za všechny : jeden den si přijel tchán pro malou že s ní půjde na procházku. Místo toho si ji odvezl k nim domů a tam si hrály. (Bydlí kousek od nás) A já si bláhově myslela že si Kity užívá venku sluníčka. Asi za 2 hod. ji pak dovezl a jako by nic mně sdělil že venku nebyli protože Kity nechtěla být v kočárku tak jeli k nim domů. Dceři bylo tuším 5 měsíců.

Beru to že babičky jsou k rozmazlování ať si, ale rozhodně by neměly obcházet rodiče a povolovat to co rodiče zakáží. Moje tchýně si myslí že jen pro to že ona je starší ví všechno nejlíp a já jsem hloupá holka které musí ukázat jak se vychovávají děti.

Spíš bych řešila to jak babičkám vysvětlit že některé věci opravdu nechceme aby se našim dětem děli.
Např. naše babička nedokáže pochopit proč dceři v 6 měsících odmítám dát naloženou okurku, kousek chleba s máslem atp. A´t jí řeknu co chci žádný argument není dost přesvědčivý.

Je spousta věcí co jsem tu četla co fungují i u nás. Např to Preferování jednoho vnoučete, co tu nezaznělo tak u naší babičky se za snězený oběd platí!!! Babička dá vnučkám 50kč když všechno snědí atd.

bylo by toho na román….

Danina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.