| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O babičce rozmazlovací

Koukám, že tady si člověk nemůže dovolit nesouhlasit vůbec s ničím... Hned je špatná matka a hotovec šmitec.
Já nechci mluvit za Ivu, jen s ní více méně souhlasím a myslím si (podotýkám myslím si já, ne Iva), že prostě to, co babička v článku "provedla" je dost málo na to, aby se o ní napsal článek v duchu "ach ty babičky...", že přeci je důležitější, že má babička zájem o děti, že chce pomoct.
Ani já jsem doteď nepochopila, proč, když paní Kubíčkové vadilo, že se dítě hodinu houpe a několikrát je šla napomenout (takže čas měla, že by paní učitelka?!?), proč dítě prostě nesundala z houpačky třeba se slovy pojďme si hrát raději ven... Jinými slovy podle mě sama nijak nereagovala (píše, že upozorňovala, tak když to nestačí, tak prostě jednám, ne?!?), jen se postavila do role chudinky a pak remcá, jak je to hrozné - to nesnáším.
NIC NEUDĚLAT PRO TO, ABY TO BYLO TAK JAK MI TO VYHOVUJE, TIŠE "TRPĚT" - JAKÝ JSEM CHUDÁK A PAK SI STĚŽOVAT, ŽE JE NĚCO ŠPATNĚ...

Kačka
PS. nechodím po diskotékách, po barech a babičky mám super (umím si je korigovat ve věcech zásádních, když jde o prd, tak nedělám vědu..., ale daleko...), jen mám jiný názor, zkuste si, prosím, na to zvyknout, že nejsme poslušné stádo

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.