| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O babičce rozmazlovací

Ahoj,
moje babičky mého syna rády pohlídají a kdyby ne, klidně bych si paní na hlídání zaplatila. Vím, jak někteří rodiče vydírají prarodiče skrz děti. To je podle mě zneužívání. Moje tchýně má oba klouby na nohách umělé a proto po ní ani nemůžu chtít, aby mi kluka jen na půl hodinky pohlídala. Ale jestliže jsou moje mamka a moje babička zdravé, nevím, proč by měly sedět doma a dívat se na telenovely. Moje mamka taky dělala vysokou při děcku, takže má co vracet. Ale za rozmazlování se je neprosím. Mám doma spoustu práce a nemusí mi ji přidávat ještě tím, aby mi rozmazlovali i tak v podstatně nezvládnutelného a hyperaktivního kluka. Je mi jasné, že to asi nechápeš, ale povím Ti jeden příklad. Já když byla v šestinedělí, měla jsem doma tři týdny svou maminku a jsem jí za to strašlivě moc vděčná (já bych to kvůli zdravotním problémům a zkouškovém v šestinedělí stejně sama nezvládla, ale to už je tak na jiný článek). Ona v tom šestinedělí pochopila, že na rozmazlování mýho dítěte není prostě čas. Byla jsem ráda, když mi vyžehlila, pověsila prádlo atd. To je jeden příběh. A teď ten druhý. Moje kamarádka je na mateřské dovolené jako každá jiná z vás (do školy nechodí a manžela má, vydělává tak normálně). Měla ale hrozný porod a také se nebyla schopná o sebe a o domácnost a o dítě postarat v šestinedělí. Když prosila svou maminku, aby jí tam přišla sem tam pomoci, tak jí na to řekla, že by se za ni musela stydět, kdyby se nedokázala postarat o své dítě. A tahleta perfektní babička rozmazluje svoje již dvouleté vnouče o stošest. Tak to je konec příběhu. Nezlob se, ale než takovouto babičku raději žádnou.
Tak co, už jsi to trošku pochopila? Prostě mám tak málo času, že nemám čas léčit dítěti zkažený žaludek od "rozmazlovací" babičky jako moje kamarádka. Já musím, abych to všechno zvládla každou minutu využívat. I tohleto píšu, když si zrovna stahuju něco ze školy a mám přitom špatné svědomí...
Je fakt, že ani ta moje kamarádka to nechápe, kam pořád spěchám a proč nechodím namalovaná atd.
Takže vlastně ani nečekám, že to pochopíš. A taky nechci, abys to pochopila tak, že si stěžuju. Já jsem moc spokojená a šťastná.
Ahoj Ivana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.