| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - šestinedělí

Ahoj Sylvie,

z tohto Tvojho príspevku mám ešte horší pocit, ako z článku. Na mňa to pôsobí, tak, ako keby Tvojho muža chytala nejaká „druhá mladosť“ a dospel k záveru, že si nezaslúži „len“ to, čo doma má.

Ale o inom som chcela písať: Kedysi dávno som si pozrela Tvoju stránku tu na Rodine aj Verunkine stránky, lebo som bola zvedavá na Verunku. Dnes som si ich pozrela ešte raz, ale teraz som chcela vidieť vás dvoch s manželom. Môj názor je taký, že ste výzorovo absolútne vyrovnaná dvojica a ani jeden z vás nemusí mať pocit, že sa s tým druhým zahadzuje.

Čo ma ale veľmi prekvapilo, sú fotky z Verunkinho plávania. Čakala som, že budeš vyzerať ako štandardná matka po jedom pôrode. Tvoju postavu v plavkách by však určite chcelo mať veľa slobodných bezdetných puberťáčok, nieto ešte žien 8 mesiacov po pôrode! Si tam štíhla, pevná...
Neviem, ako sa na Tebe podpísalo druhé tehotenstvo, ale na jedinej fotke, čo som našla (tá s obidvoma deťmi v šatkách), vyzeráš stále štíhlo. Možno sa ešte nevrátilo všetko do normálu a máš pár ovisnutých svalov, ale ja fakt nechápem, čo tak Tvojmu mužovi vadí. Asi je problém inde. Obávam sa, že aj keby z Teba zrazu bola Pamela Anderson, vaše momentálne dusno by to nevyriešilo..

Neviem, čo by som robila na Tvojom mieste. Asi by som nedokázala robiť zo seba cvičenú opičku v snahe za každú cenu sa zapáčiť. Zrejme by som bola najprv zúfalá, cítila sa využitá a bála sa o budúcnosť, postupne by som ale asi zatúžila nájsť si to ocenenie svojho výzoru u niekoho druhého. Možno potom by to „docvaklo“ aj manželovi, keď by zistil, že mu hrozí konkurencia. No, zostáva len veriť, že Tvoja neprítomnosť doma ho zase znormalizuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.