| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - šestinedělí

Sylvie,
já si pořád myslím, že ten vzhled je jenom "zástupný" problém. Nechce se mi věřit, že taková skvělá holka jako Ty, by si vzala takového (pardon) blba, který se diví, že nejsi 2 měsíce po porodu jako modelka a dokonce by se kvůli tomu rozváděl. Třeba má jen nějakou momentální depku, cítí velkou zodpovědnost, připadá mu, že ty děti jsou malé už nějak dlouho, má moc práce,(tyhle problémy znám od manžela, ale my spolu o všem mluvíme) ale vidí, že Ty všechno zvládáš v pohodě, tak si nechce stěžovat a vybral si takovou blbost.
Viděla jsem Tě na fotkách, co bych dala za tvou postavu. Já mám opravdu nadváhu a abych se líbila manželovi:o), každý pátek v podvečer mu předám děti + instrukce a odcházím na aquaerobic. Pěšky tam i zpět a hodina cvičení v bazénu, domů se vracím, když jsou děti v postelích a skoro spí. Zkus něco podobného taky, aby neměl pocit, že o sebe nedbáš, bude to přece kvůli němu, ne?
Moc Tě obdivuju, jak zvládáš dvě takhle malé děti, já bych se toho bála. Tak ať holčičky pěkně rostou a jsou zdravé, těším se na další články. Užijte si tu dovolenou na chalupě. A hodně štěstí.
E.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.