| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S kočárkem ve městě – o zvycích a lidech

Jenže, děvčata, vy to prostě nemáte napsané na čele. Myslím to, že jste v prvním trimestru těhotenství. Tudíž to ti bezohlední kuřáci nemůžou vědět. Oni to nevědí ani nekuřáci. A pokud chcete argumentovat tím, že "si přece může všimnout, jak jsem zelená" - zamyslete se nad tím, jak moc si vy osobně všímáte cizích lidí v MHD. Obecně vzato, pokud někdo vedle vás vloženě nesmrdí, nevykřikuje sprosté anekdoty nebo na sebe jinak neupozorňuje, ani si nevšimnete, jestli je to chlap nebo ženská - zejména ve špičce. :o)
Nechci na nikoho útočit, za tu ironii se omlouvám, jiná už nebudu... ale fakt mě zaráží to, že si většina pisatelek myslí, že ausgerechnet ONY, ať už proto, že jsou těhotné nebo cestují s kočárem nebo prostě jenom JSOU, mají nárok na nějaká zvláštní práva. A možná právě proto se třeba já prakticky nedostávám do konfliktů s cizími lidmi. Je mi putna, co dělají, a předpokládám, že jejich postoj k mé osobě bude z jejich strany totožný. Pokud od někoho něco potřebuju nebo by mi něco nedej Bože tak vadilo, že bych to dotyčnému musela sdělit, tak mu to slušně sdělím (slušně požádám).
Ona není jen lhostejnost kontra hysterická sebestřednost. Je taky něco mezi. A myslím, že držet se toho slušného, byť odtažitého "mezi" není vůbec naškodu. :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.