| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - šestinedělí

Sally,
neudílím zcestné rady typu namaluj se a kup si krajkové prádlo, zachrání ti to manželství. Taky si myslím, že ten manželem zmíněný problém je pouze problém zástupný (viz můj první příspěvek do téhle diskuse pod Sylviiným článkem). Nicméně říct si, že můj muž má ocenit moje dobré srdce a co by ještě nechtěl, to je podle mě taky hloupost. Myslím si, že povinností ženy je celý život pečovat o svůj vzhled - nejen kvůli svému muži, hlavně a především kvůli sobě, kvůli svému dobrému pocitu a seběvědomí. Sylvie sama píše, že má v současnosti pocit jisté rezervy. O líčení jsem jí psala jako o jedné z možností k vylepšení zevnějšku a to spíš ve smyslu korekce než upoutání pozornosti.
Jistě, taky nemusí dělat nic a stát se pro svého muže skutečně neatraktivní, to určitě přidá každému vztahu. Z vlastní zkušenosti vím, že hodně žen po narození dítěte skutečně dočasně trochu poleví v péči sama o sebe.
A závěrem: vliv kozatých blondýn, které o sebe pečují, jsou chápající, zábavné, odpočaté a jsou připravené pohovořit na různá témata s vyjímkou péče o děti, bych taky tak docela nepodceňovala...:-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.