| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Návrat s prázdnou náručí……

ano, byla to holčička. Podle ultrazvuku to tak vypadalo - dozvěděla jsem se to zároveň s tím, že je konec, ale po porodu mi pohlaví nepotvrdili - vada byla velmi rozsáhlá. Píše se mi o tom moc těžko, ale miminko nemělo břišní stěnu a vnitřnosti byly ven z bříška. Když jsem se po porodu ptala, jestli to opravdu byla holčička, tak mi řekli, že mi nechtějí dávat mylné informace, abych si raději počkala na laboratorní výsledky. Takže jistotu jsem měla, až když mi genetik přečetl pitevní protokol - někdy po šestinedělí.
O tom, jak moc mě to jméno vadí, se dozvěděli ještě během těhotenství (švagrová ale ty jména věděla už před otěhotněním), ale výsledek znáš. Takže dál to s nima rozebírat nemá smysl!
Nejedná se o rodinu mého bratra - je to bratr mého manžela. Kdyby to byl můj brácha (sice žádného nemám), tak bych mu přinejmenším naplácala na holou :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.