| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Návrat s prázdnou náručí……

A i když jsem si jista, že je to "lepší" zkušenost než přijít o již narozené dítě, sebralo mě to tak, že - i když podle genetiků (a blablabla) můžeme mít s manželem bez problémů děti - jsem rezignovala na biologické děti a šla cestou adopce. Máme teď doma již přes 4 měsíce adoptovanou dcerku Alžbětu (zrovna nyní s virózou a vysokými horečkami...) a je to moc fajn. Chceme adoptovat ještě jedno dítě, asi klučíka, uvidíme, kdo bude naši náruč potřebovat. Moje rezignace na biologické rodičovství byla a je možná jen to, že jsem srab, že nechci znovu pokoušet osud a zažívat (i fyzicky!) to, co se stalo při posledním potratu. Je mi 33 let, a přesto už těhotenství nechci... jsem na ně zbabělá. Na druhou stranu si říkám, že kdyby aspoň větší část rodičů, kteří mají problémy s biologickými dětmi, se dali cestou náhradní rodinné péče, učinili by šťastnými děti, které už na tento svět (zdravé) přišly, ale měly tu smůlu, že je nikdo nechce.
Každopádně Vám držím palce a s těmi dotazy na Boha je to přesné... co vím stoprocentně z vlastní zkušenosti, že teď už ale nebudete prožívat žádné další těhotenství v pohodě a bez obav. Mám to za sebou taky, právě proto Vám přeji hodně, hodně sil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.