| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S kočárkem ve městě – o zvycích a lidech


nezlob se na me,ale ta veta "rozešla se sním po dvou letech,kdy ho ani láska neodnaučila kouřit" me malemschodila ze zidle. To je to same,jako kdyby se se mnou manzel rozvedl napriklad proto, ze ani laska nedokazala,abych zhubla nebo tak neco podobnyho. Takovy mam nejradeji,co si najdou partnera a potom hledaji chyby a chteji je zmenit. Jeste lepsi jsou ty, ktere kdyz se nic nezmeni, tak se vdaji a mysli si,ze se pak neco zmeni a kdyz se to ani pak nezmeni,tak prijde na radu dite s nazorem,ze pak se to uz urcite zmeni( coz teda neni priklad tvy kamaradky)
Jenom abych to uvedla na pravou miru, nez mi odpovis,ze sem asi naruzivej kurak-NEJSEM. Kourim prilezitostne,tzn. kdyz jsem nekde na vine nebo na kafcu a to bez me dcery (coz se opravdu moc casto nestava) anebo nekdy u vinka vecer,kdyz dcera uz spinka. Nekourila jsem v tehotenstvi ani v dobe kojeni a nekourim v pritomnosti sve dcery nebo jinych deti. Nekourim ani na ulici nebo na zastavce,protoze se mi to nelibi a ani mi to nelaka. Cigereta je pro me proste pocit klidu. Proste ted sedim,nemam nic na praci a mam cas.
Rozcilujou me ale trochu ty co beduji a beduji,jak jim kour vadi a ublizuje.Samozrejme kdyz bydlis nebo pracujes nekde,kde je vecne zahuleno,tak je to neprijemny( a urcite i skodlivy) a muzes s tim neco delat nebo zkusit neco delat.Jednou jsem pracovala na kurackym pracovisti,kde v kancelari 3 lidi hulili jednu za druhou a v autobuse jsem se potom stydela za to jak smrdim kourem. Ale jestli si vedle me nekdo zapali na zastavce,tak to proste neresim. A jestli mi vadi,jak ten clovek je pak v autobuse citit kourem??Vadi, ale vadi mi i pach potu,nejlepe smiseneho s levnou vonavkou.No co, treba i moje vonavka nekomu vadi nebo jsem jinak citit a treba to nekomu vadi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.