| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - šestinedělí

Sylvi, teď jsi rozbrečela i mě....
Víš, zajímalo by mě, co vlastně tvůj manžel cítí k vašim dětem. Někdy s nimi nemusí být pořád, ale podle maličkostí člověk pozná, jak je na tom. Já s partnerem nebydlím, ale když jde do tuhého, nikdy mě nezradil. A když jsou ti dva spolu, je vidět, že má mrně strašně moc rád a udělá pro ni cokoliv. Taky jsem nikdy nepoznala to, co ty - že mi chlap řekne, ať zhubnu atd. Je to ale tím, že žiju jinak - postavu mám pořád stejnou a hlavně se snažím o to, aby k nám nepřišel nějaký stereotyp a abych vypadala pořád "normálně". Je to samozřejmě jinak, než kdybychom spolu měli denně bydlet. Ale i když jsem byla vdaná, s touto částí ve vztahu jsem problémy neměla.
Tvůj manžel je nejspíš už rozhodnutý a tobě asi nezbývá nic jiného, než jeho rozhodnutí akceptovat s tím, že se budeš snažit, aby to pro obě strany, ale hlavně pro děti, dopadlo tak, aby nikdo příliš netrpěl. Tato situace je hrozná, už jen proto, že máte malé miminko. Tvůj muž podle mě je arogantní a sobecký a tebe si vůbec nezaslouží. Nemůžu ti nijak pomoct, je mi to líto. Přeji alespoň sílu, štěstí a zdraví.

A nenech se jen tak z bytu vystrnadit! Ani se nenech jinak ošidit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.