| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - šestinedělí

Sylvie, musim se pridat k ostatnim. Jana ma pravdu. To on Te bude muset zivit a deti. Zadna nizsi zivotni uroven. Bud v klidu a netrap se, protoze ten tvuj muz je egoista, ktery se jen tak nevidi. Taky me napadla stejna otazka. Vy jste druhe dite planovali??? Nebo prislo neplanovane??? Preci musel vedet , co to bude obnaset. Bohuzel ja jsem dopadla stejne jen s tim rozdilem, ze ja mam jen jedno dite. Vlastne , kdyz se na to zpetne divam, tak nase manzelstvi prestalo fungovat, kdyz se dite narodilo. Taky se manel s ditetem pohral chvili , a pak uz jej obtezovalo. Horzne jsem se trapila. Sexualne jsme zili 2-3x do roka. everu odmital a misto, aby myslel na rodinu, tak se chodil bavit s kamarady. Mela jsem deprese, nemohla jsem jist. Stale jsem plakala. Pomohla mi kamaradka, ktera mi rekla, co blaznis, co se trapis. Vzala sis egoistu, ktery vlastne stavi nade vse sve pohodli a sebe, pak praci a kamarady, pak daleko siroko nic a pak dite a tebe. Seber se a jednej.. Pochopila jsem, ze vlastne dite je jen moje, protoze manzel s nim netravil vic nez 2 hod za tyden, takze ho vubec neznal. Kamaradka rikala. Ze bychom byli stastna rodina, kdyby jsme nemeli dite. A mela pravdu. Tak jsem si po md nasla praci a zacala planovat zivot bez manzela jen s ditetem. Manzelstvi fungovala jen , ze jsem mu nabidla jidlo, vyzehlila, ale vse spojene s domacnosti platil. Nakonec se mi zacalo darit v praci. S ditetem jsem si uzvivala a casem jsem nasla nekoho jineho, pro koho ja atraktivni jsem a kdo miluje me dite. Nehazej flintu do zita a rozhodne se nikam nestehuj. Ber to tak, jak to je a uvidis, ze to bude pro tebe jen lepsi a lepsi....
Skutecne manzel neco skryva, ale chlap se nikdy neprizna... Hodne sily

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.