| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - šestinedělí

To mi moc osudové nepřijde... vždyť jsi byla v sedmém měsíci, to by mohl pochopit, že jsi unavená, přecitlivělá a nemáš chuť na milování... mohlo se ho to dotknout, mohlo ho to mrzet - ale že by byl až tak malicherný? Tohle by mohlo být osudové, kdyby to byla ta "poslední kapka". Tvému manželovi přece není dvacet, navíc už jedno dítě máte, tak by snad s určitými eventualitami mohl počítat.
A kromě toho, lidé se podle mne neberou proto, aby ten jeden neustále vyhovoval a ustupoval tomu druhému, oba partneři mají právo na to být někdy unavení, rozmrzelí, naštvaní... tys tu správně napsala, že jste se brali "v dobrém i ve zlém". Mě taky kolikrát manžel naštve, protože přijde domů, nají se a usne a já bych potřebovala hlídání, abych mohla dělat, ale překousnu to, protože je mi milejší, když je vyspaný a v pohodě, než nevyspalý a mrzutý. Konec konců už jsem si ho brala s tím, že spí déle a častěji než jezevec. :o)
Prostě mi to celé připadá nějak moc "hrr"... to, co ty píšeš, pořád ještě nejsou důvody k tomu, aby dospělý a myslící chlap opustil rodinu s dvouměsíčním miminkem!
Mimochodem, jak dlouho jste už spolu?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.