| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - šestinedělí

sylvi, čeká tě náročné období, ale musíš to zvládnout! naprosto souhlasím se vším, co ti tady psaly holky. Vůbec si nedělej výčitky, není to tvoje chyba. Tvoje chyba spočívá v tom, že jsi ho viděla růžovýma brýlema a ne takového, jaký byl ve skutečnosti. mě se stalo totéž (dítě bylo naštěstí jen jedno, ale zase tam byly jiné drsné komplikace), několik měsíců to byla hrůza, ale teď mám novou báječnou rodinu, nový manžel dokonce dcerku adoptoval a ona ho příšerně miluje (na starého občas vzpomíná a stýská se jí, ale co naděláme, když on nemá zájem).
neřeš už city, bude to bolet možná dlouho, ale musíš se soustředit na materiální stránku a případně na to, jak ochránit děti, hlavně tu starší, co nejvíce trápení. Úplně to nepůjde, ale nedávej to za vinu sobě. pokud jde o materiální stránku, buď tvrdá, najdi si dobrého právníka a vyraž z něj, co půjde.
Můj bývalý např. u soudu ukázal potvrzení, že je nezaměstnaný a nemůže platit alimenty (pracoval načerno). dala jsem mu na výživné exekuci, přišel mu domů exekutor, sepsal pár věcí a najednou peníze byly. City to nezahojí, ale nebudeš žít s dětmi v bídě. neboj se chtít po něm hodně, soud ti nikdy nedá všechno. jestli ti bude manžel nadávat, je to jeho problém, nemysli na to, jestli mu chudáčkovi náhodou neubližuješ, takové myšlenky nejsou na místě. Musíš se zabezpečit. požaduj i byt, jedna moje známá se nedávno rozvedla a soud jí přiřknul byt, který byl původně psaný na manžela.
je téměř jisté, že tvůj muž už tu milenku s dítětem má, ale bude tvrdit, že si jí našel až po vašem rozchodu. takže žádné výčitky. držím ti moc amoc palce a přeju pevné nervy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.