| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - šestinedělí

Sylvie, dřív jsem si myslela, že není vůbec možný, aby po světě chodil takovej sobec... Ale doma jsme měli to samý... Můj otec byl neuvěřitelnej despota, pro ránu nešel daleko.... A pozor, tenhle mistr světa si našel ženskou loni na podzim a těsně po Vánocích se po 23 letech manželství od mamči odstěhoval. Její první reakce (trvalo to asi 3 měsíce)? Chtěla ho zpátky, pláč, pláč, pláč, asi 10 kilo dolů. Chápu to, přece jenom to není kousek života, ale skoro čtvrt století. Ale náš drahý tatínek se neozval už 5 měsíců (nám dětem, jsme s bráškou do roka) a s mamkou všechno řeší na na půl "ústa". Minulý měsíc se rozvedli.

Někde tu zaznělo, že odchozí rodič má platit 1/3 příjmu na své nezaopatřené děti... Oba s bráškou studujeme a od něj vidíme každý měsíc 800,-: s tím se člověk v Praze vyloženě rozšoupne... Pro holky od něj trvej na tom nejlepším a nechje zajistit do budoucna! Člověk, co má na penzion v nej turistické lokalitě, musí mít na život svých dvou berušek!

Takže, psala jsi, že děláš účto, takže jsi šikovná ženská a navíc můžeš pracovat samostatně a kdykoliv a kdekoliv, dá se to dělat i doma. Ničeho se neboj, práci najdeš, na jeslích a školkách není nic špatného, my jsme tam jako děti strávili veškerý potřebný čas a myslím, že je to pro socializaci;) dítěte to nejlepší: naučí se dělit, nebojí se lidí kolem, umí rychle žít v kolektivu! A maminka na ně má celý odpoledne a víkendy: o nic ho nešidí. Podívej se ve Francii, tam je mateřská 3 měsíce (nespletla jsem se, opravdu tam patří měsíce!) a jsou všichni v pohodě.

A pozor! Našemu "tatínkovi" nezůstal jediný kamarád: ne že by ho snad všichni šmahem odsoudili, rozvedených manželství je spousta, ale on byl vždycky takový sobec, lidi velice jednoduše urazil, celý to držela pohromadě mamka. Takže naší mamče zůstalo to nejdůležitější: má kolem sebe spoustu hodných a kamarádských lidí a dostává se z toho super rychlým tempem. Vypadá to, že ty jsi na tom stejně. Všechno půjde!

A hlavně se nenech manipulovat a přesvědčovat, že je všchno tvoje chyba: takový sobec si vždycky najde nějaký důvod a způsob, jak svoje nedostatky hodit na ostatní.

Myslím na tebe!

Já jen nevím, kdo mě jednou přivede manželovi k oltáři...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.