| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V noci vycházejí na povrch nejrůznější úzkosti

Dobrý den Risane,
děkuji ze hezké povídání, které mě posílilo v mé myšlence na psychosomatika, na "tělo je odraz duše".
S touto myšlenkou pracuji asi rok až dva, je pro mě velmi obtížné analyzovat a mnohdy i připustit skryté problémy a snad ještě obtížnější je změnit:-). Také se mi mé doměnky potvrzují na mém okolí.
Myslím že lékaři a lékárníci už jsou v příliš rozjetém vlaku a je to pohodlné pro všechny, než aby přehodili výhybku úplně jinam. A já sama si uvědomuji, jak hluboko je zakořeněná autorita lékaře, jaký kus práce pro mě znamenalo např. odmítnout léky, jak nezvyklé to pro lékaře je. Jsou zvyklý na slepou poslušnost. Teď mě čeká odmítnutí dalšího ultrazvuku, nechci tam mimču svítit každý měsíc. Obava ze znelíbení se je jeden z mých problémů:-).
Myslím, že bible nabízí spoustu návodů a rad, které s psychosomatikou souvisí (Nahá žena na střeše, Portál), ale výkladů je hodně, výklad symbolů je mimořádně obtížný. Ale někteří kněží už také učí život milovat a dávají prostor pro osobní rozvoj, ne jen si odpírat, poslouchat a pracovat.
Z knih jsem zatím pročetla jen Psychosomatika z Portálu, to mi hodně napovědělo. Zrovna dnes se chystám do knihovny, tak zkusím něco od vás doporučeného.
Eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.