| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Indiánské babičky žijí i v Čechách

Také jsem se setkala s řadou negativních reakcí. Vždycky jsem odpovídala, že moje holčička byla v bříšku zkroucená 9 měsíců, tak proč by jí to mělo vadit teď. Babči většinou ještě sice trochu pyskovaly,ale v podstatě už neměly jak argumentovat.
Nedávno jsem také slyšela zajímavý odborný názor: Páteř mimča ještě nemá vyvinuté esovité zakřivení (vyvíjí se, až když začne zvedat hlavičku), ale naopak je do obloučku. Když se tedy dítě položí na záda, bod páteře, který je nejbílíže podložce, je nadměrně zatěžován a dochází k předráždění nervové soustavy. Díky tomu si dítě odpočine nejlépe, je-li v klubíčku.
Já jsem dceru (dnes 7 měsíců)nosila první dva měsíce v šátku pořád - byla jsem po císařském řezu a v baráku máme schody, takže jiná varianta ani nepřipadala v úvahu. Kdykoliv jsem s ní pak vyrazila ven v kočárku, tak řvala a řvala... Pak jsem nějaký čas kombinovala obojí, ale teď už zase preferuju šátek - z kočárku totiž nevidí ven (sama ještě nesedí) a to se jí ani trochu nelíbí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.