| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Splňte si na mateřské dovolené své sny!

Ahoj Cairo,
napíšu Ti jak to dělám já. Děti mám tři, když jsem měla "jen" dvě dělala jsem VŠ a k tomu pracovala, živím se ekonomikou (daně, účetnictví, audity) to se dětmi a částečně z domu dělat dá. Když jsem potřebovala do školy děti hlídali babičky, (řízením osudu mám v podstatě 3, mamku, tchýni a tetu mamčinu seestru, která neměla vlastní děti tak mi ráda pomáhá) musím jim všem vlastně moc děkovat, protože bez nich bych to zcela jistě nezvládla, ale taky jsem se musela oprostit od (z mýho pohldeu pošahanejch) myšlenek, že matka má být neustále se svým dítětem do x let.
Promovala jsem před dvěma lety, ve škole nás matek bylo víc ke konci studia se nad tím už ani nikdo nepozastavovl. Bylo taky super být v kontaktu s velmi mladými lidmi - spolužáky.
Když se mi narodilo třetí dítě škola už byla hotová, ale hodlám si ještě dodělat určité profesní certifikáty, to je možná horší než tak škola. Určitý profesní komory totiž nemaj moc zájem rozšiřovat počty svých členů a tak zkoušky jsou o dost horší než na VŠ.
Nedávno jsem si najmula paní na úklid bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Problém je, že stále narážím na poznámky typu, že to je snobárna, ale já si to nemyslím. Nevím proč bych měla dělat věci, na který si můžu někoho najmout, a který mě absolutně nebaví. Myslím, že to je cesta jak víc zvládnout a líp si zorganizovat čas.
Jo a neříkám, že u nás všechno skvěle funguje, někdy to drhne, ale kde ne? :-)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.