| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Uvztekané dítě

Ahoj matky
Před časem sem si vzala baječneho muže.Jenže sním osmi letou dcerku Lucinku.Sama vlastní děti nemám a ani mít nemohu tak sem byla i ráda.Jenže Lucka byla hned od začátku proti mě odmítala se mnou mluvit snažila sem se sní sblížit pochopit jí být kamarátkou.Jenže ona byla jen drzá odmlouvala a co bylo nejhorší bylo že se nás s Tomášem snažila rozeštvát.Je až neuvěřitelné co takové dítě dokaže a jak být až zlé.A to proto jak mi řekla do očí abych vypadla.říkala tátovi co nebyla ani pravda jenže Tomáš ji znal a většinou poznal že lže.Kdybych ho kolikrát nebzdila asi by ji byl hlava nehlava.Jednou sem ji přistihla jak krade dokonce peníze aby to bylo na mě.To sem měla nachat?Na mě to bylo už moc.Musela jit do koupelny vzala sem si vařečku tam si stahnout kalhoty i spodní prádlo ohla sem ji přes kolano a začala trestat uplně na holou bez kalhotek a veřečkou na každou půlku zatku zvlašt a jak sem měla vstek tak silou.Pěta dvacet nedostala ale dvanáct určitě.Zadek pěkně rudý až mě ji bylo líto.řekla sem ji jestli se to bude opakovat bude to horší a vyzvala ke spolupráci.Sice nemohla ani pořadně sedět ale na zatku se jí nemohlo nic stát.Najednou když poslouchala bylo všechno jiné ta její blondatá hlavička s dlouhími vlásky rostomilejší.
Zuzka 39let

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.