| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod císařským řezem na přání? Ale jděte!

Snad moje zkušenost povzbudí maminky, kterých miminko se - tak jak to moje- tvrdošijně odmítá v bříšku otočit hlavičkou dolů.
Před dvěma týdny jsem porodila děťátko poměrně veliké, 3830g, jež vyšlo na svět zadečkem. Porod mi vyvolávali, protože jsem 10 dnů přenášela, ale to byla jediná nepřirozená věc na celé události. Rodila jsem rychle, poměrně lehce a hlavně bez problémů, a to i přesto, že mně předtím NĚKTEŘÍ lékaři "strašili" s císařským řezem a že jsem četla a slyšela o nejrůznejších problémech a možných komplikacích a těžkých porodech KP...
Nutno samozřejmě přiznat, že to byl můj druhý porod, a že poprvé jsem rodila relativně nedávno (2a půl roku) a dost velké dítě (4640g), takže porodní cesty byli dobře připravené. Ale přesto - myslím, že jsem měla štěstí, že jsem rodila v Praze v Krči a že pan doktor (bohužel jsem zapoměla jméno) nedělal císařský řez "preventivně", jak tomu údajně někdy někde bývá, ale dal tomu volný průbeh a umožnil mi tak naplno prožít jeden z nejkrásnějších okamžiků mého života.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.