| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod císařským řezem na přání? Ale jděte!

Milá Mimi, vám bych ten metál dala! Určitě to nebyl krásný zážitek z porodu. Možná by byl císař pro vás lepší. Hlavně, že jste vy i vaše holčička v pořádku!!!Když čtu zkušenosti maminek z porodu kleštěmi, tak mi jde husí kůže, myslím si, že je to horší než císař. Ale samozřejmě, že záleží na okolnostech. Při čtení vašich příspěvků, se mi promítl v hlavě můj první porod před 15,5 lety v Praze Podolí. Asi jsem měla štěstí. Náhodou měl službu pan doktor Uzel(dnes známí sexuolog, tenkrát vedoucí doktor).Protože jsem přenášela (42+1) nastoupila jsem do porodnice na vyvolání. Klasicky jak to dělali(holení, klystýr a kapačky ) Asi podvou hodinách začly bolesti, pak mi píchli vodu a asi na 5 cm jsem šla na porodní sál. Nebudu popisovat ty bolesti. Ale vím, že na 7-8 cm se otvírání zastavilo a několik hodin nic. Pamatuji si, že mi dávali kyslík, kapačky(druhý den jsem měla obě fialové ruce od jehel). čekalo se co bude, Nebudu popisovat jak bylo mě, vyčerpání atd. Slyšela jsem doktora, mluvil něco o kleštích nevím co se všechno dělo, ale nakonec se rozhodli pro císaře. Ráno mě kuchli. Jsem ráda, že všechno dobře dopadlo. Druhého porodu jsem se bála,ale byl to pro nás krásný zážitek. Dcera se narodila přirozenou cestou v pohodě! Za 14 dní mě čeká třetí porod a už se těším na mimiňáka, jsem rozhodnutá porodit přirozeně a doufám, že to dobře dopadne, protože do předu nikdo nic neví! Důležité je, že se nebojím a jsem psychicky připravená! Hlastně se dá říct, že se těším. Zdraví Vás Katka
PS: myslím si, že každá maminka by měla mít možnost si určit jak chce porodit (doma, nebo v porodnici nebo v porodním domě, s epidurálem nebo bez, úplně přirozeně nebo taky císařem. Všechny možnosti mají své klady i zápory, proto ať si každý rozhodne, jak si myslí, co je pro něho nejlepší!!!!!)
Přeji všem nejlepší volbu!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.