| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod císařským řezem na přání? Ale jděte!

oggová a mimi...
zase jsem zavitala na tyhle stranky a zaujaly mne vase prispevky..dekuju, ze jste mne rezolutne neodsoudily,jako mnoho jinych...
nez jsem otehtnela a jeste ctyri prvni mesice jsem byla rozhotnuta rodit normalne s epiduralem ve Vrchlabi,ktere se prezentovalo jako ze zdejsi porody jsou v pohode a bez bolesti.pak jsem zjistila od kamaradky z Pardubic, ze tam epidural nedostanes ani za milion (kvuli mne nepochopitelnym zasadam a nazorum) a po dvou dnech kdy porod nepostupoval ji nabidli jen medunkovy caj... pak se nechala prevezt do Pardubic kde dostala oxytocin a dite bylo za hodinu a pul venku... a pak jsem se ve zlym rozesla se svym gynekologem(proc nebudu rozepisovat, je to irelevantni a zdlouhavy)a muj novy gynekolog-porodnik mi nabidl tuhle moznost-SC, kdyz jsem se mu sverila ze mam z porodu paniclou hruzu,ac jsem teprve v pulce 5.mesice, do osmeho jsme to nescetnekrat probirali a pak jsem se mela definitivne rozhodnout.ptala jsem se, co ¨by si vybral on, kdyby byl zena, nebo slo o jeho pritelkyni.rekl, ze oboji ma sva pro a proti, ale kdyby se jednalo o nej, sel by jednoznacne na SC, pry tak rodi vetsina manzelek lekaru.a diky teto moznosti volby a detailnimu popisu vseho,co mne ceka jsem mohla cele tehotenstvi prozit v klidu, bez stresu a nocnich mur. dalsi vec je,ze mam ve svem okoli tri pripady hruzneho porodu a bez vlastni zkusenost...atd"
-to nejsou jen tri, vlastne nikdo, s kym jsem mluvila nebere porod jako neco pozitivniho, jen nektere zeny na tehhle strankach.Je mi teprve dvacet a to miminko jsme moc chteli,financne nemame problem ,mame kde bydlet, kazdy svoje auto, zadny miliony, ale dost na to abysme slusne zili a uzivili dite, byli jsme spolu tri roky kdyz jsem otehotnela... par lidi si tukalo na celo a rikali,kam spechame.
-na to jsem vzdycky opacila,na co mame podle nich cekat...mozna i kvuli veku mne ani nenapadlo,ze by to mohlo byt riskantni.naopak jsem vedela, ze budu celou dobu pri vedomi, jizvu co mi zustane schovam i pod nejnizsimi bokovkami( to neni jako pred dvaceti lety,rozparane cele bricho-coz nektera starsi generace nedovedla pochopit),vedela jsem, ze budu cely pobyt v porodnici dostavat analgetika kdykoliv si o ne reknu,operace zacala kdyz mi nic nebylo, zadne porodni bolesti, bylo to v planovanem terminu...opravdu mne nic nebolelo, ten uzasny okamzik kdy nas broucek poprve zaplakal jsme prozili s prilelem spolecne,byla jsem pri vedomi a on u mne sedel a hladil mne po vlasech..jedine co jsem citila, bylo jakesi tupe tahani jak na trampoline, ani naznak bolesti. a nechapu, proc jsem podle nekterych z vas "spatna" a srab jen proto, ze jsem si to usnadnila...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.