| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vyzkoušené recepty pro (plus mínus) roční batole

Díky moc za typ, zkusím to. Kamarádka mě teď překvapila podobným receptem - tvaroh, mrkev, ředkvička nastrouhané. Bylo to dobré.
Jinak nejčastěji dávám taky taveňák (jen jeden na celý tvaroh, taveňák není moc zdravý) a pak nějakou zeleninu buď ji krájím na drobno nebo rozmixuji, ať jsou změny. Pak taky dělám rybičkovou (některé konzervy se dle rozpisu obsahu tváří, jakože nemají EE, tak snad nekecají:-)). To jsou rybičky, půlka tvarohu a taveňák. Pokud netrpíš na bublinky ve střevech jako já, můžeš dát ještě cibuli:-). Taky kyselé okurky se do toho hodí.
Na rychlé varianty používám ochucené pomazánkové máslo, třeba křenové s tvarohem. Taky občas kupuji vegetariánské paštiky (takové buřtíky) ve zdravé výživě, ty mi chutnají moc, ale je to hodně nezvyklá chuť, manžel to nemusí.
Tvaroh prý obsahuje spoustu minerálů, tak doufám, že nebudu do porodu přemineralizovaná:-)). Eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.