| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dudlíkové hororstory :o)

Ahoj Sylvie,
abych pravdu řekla, já ti asi neporadím. Moje děti měly ne jeden dudlík, ale desítky, syn musel mít na spaní tři - jeden dumlací v puse a dva šmidlací - různě se jimi šmidlal po nose a tak, anebo aspoň je držel v ruce, dcera měla jeden, ale zato mohutný, s gumovým medvídkem na druhé straně, a jak ho nechtěla mít v puse, tak si s ním hrála. Vůbec jsem neřešila kdy jim je dát - prostě tehdy, jak brečeli, a dávala jsem jim je od samého začátku a to proto, že to pomáhalo - přestali okamžitě brečet. O kojení nevím, že by to mělo vliv, kojila jsem oba dost dlouho a žádný vliv jsem nepozorovala. S odstavením od dudlíku byla potíž tehdy, když jsem je chtěla odstavovat já. Naopak to prošlo zcela hladce ve chvíli, kdy na to byli připravení oni, prostě přestali a hotovo.
Moje kamarádka si užila, její dcerka stejně jako Verunka gumu nedala do pusy, a tak byl problém i s krmením z láhve. Okolo roku ji pak prostě naučila pít z hrníčku s násoskou, a byl pokoj.
Jo, a žádné z mých dětí ani od příbuzných nechtělo dudlíky tzv. anatomické, to mi plivali. Zuby mají normální, tak si myslím, že obava, že se tím něco pokazí, je zbytečná. Ale jestli jste vydrželi bez dudlíku do 4. měsíce, asi bych už nezačínala, když jak píšeš to Ladu stejně moc neuklidní...Jinak jsem vždycky dávala do postýlky dudlíků víc, jak malému vypadl z pusy, naučil se brzo nahmatat jiný a strčit ho tam, co ho chtěl mít...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.