| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku A co takhle domácí potrat?

Běžně na tyto stánky nechodím, jen jsem zabrousila někam, kde najdu něco o potratech, přišla jsem taky o deťáko na počátku těhotenství a chtěla jsem si přečíst, jaké jsou zkušenosti ostatních.
Mimochodem jsem taky jednou z pacientek zmiňovaného pana doktora, docházím k němu už několik let a úvodní článek, na který bylo tolik ohlasů, mě šokoval. Nechci obhajovat ani jednu stranu, říkám si, že by bylo fajn vědět, kde je pravda.
Moje osobní zkušenost s panem doktorem dobrá, nechci tu opakovat pochvaly, jen chci říct, že když ostatní lékaři podávali protichůdné informace o průběhu toho, co se mi dělo v děloze, obrátila jsem se na pana doktora a skonzultovala s ním jednak svůj stav a taky přístup ostatních. Vyšel mi vstříc.

Myslím, že chceme po doktorech nemožné - chceme nejen odbornost, ale i citlivost a lidský přístup. Bohužel existuje něco jako profesionální deformace a syndrom vyhoření. Navíc budoucí doktoři nemají téměř žádné psychologické vzdělání, aby mohli nabízet psychologickou podporu!!! Musí se začít někde jinde (na fakultách), aby se minimalizovaly podobné zážitky.
Ještě mám ještě jeden poslední postřeh: zákrok (třeba nucený potrat) je obrovským zásahem do těla a ještě více do duše. Proto pokud můžete, choďtě ze se svými trápeními za psychology nebo psychoterapeuty. Na všechno je potřeba čas.
Nemám, co bych ještě dodala.
Přeju všem úspěšná a nekomplikovaná těhotenství.

A jen tak mimochodem, znáte doktora, který je dokonalý?


Petra

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.