| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dudlíkové hororstory :o)

Ahojky,
naše Anička (8roků) dudlíka neměla. Zkoušeli jsme jí ho několikrát dát, ale odmítala ho. A byla vytrvalá. Tak jsem si řekla, proč jí mám nutit a pak zase odnaučovat. Když se měl narodit Filípek, tak jsme ani dudlíka neměli. Doufala jsem, že ho nebude potřebovat.
Narodil se hodně po termínu císařským řezem a měl skoro pět kilo. Přesto musel do inkubátoru. Jak mi potom vysvětlili, velké děti prý mají často větší problémy než malé děti. Když jsem ho viděla poprvé, tak to byl hodně zvláštní pohled. Všude okolo maličká miminka a u okna ten náš otesánek přes celej inkubátor. A s dudlíkem v puse.
Myslela jsem si, tak a teď musíme koupit i na doma. Ale další den už ho neměl, naštěstí. On ho tak odmítal že mu ho prostě nenutili. Dneska je mu sedm měsídů a doma jeden máme, ale bere ho jako jinou hračku. Když mu ho někdo dá tak si ho dá do pusy. Ale když dostane jinou hračku, tak dudlíka zahodí. A někdy si sním hraje a ani ho do pusy nedá. Já jsem ráda. Mě vždycky dojme když vidím tříleté (i starší) dítě na procházce a s dudlíkem v puse.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.