| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nápadník

Milý brácho, strašně moc Ti fandím a úplně s Tebou souhlasím.Já podobné problémy řeším s mojí sestrou (je o 7 let mladší).Ona žije s tyranem opravdovým, který ji tluče a psychicky týrá.Bohužel už je tam i jedno dítko a ségra nechce odejít, protože nemá kam jít.Je to všechnoooooooo dlouhá historie, ale dobře mi z toho není.Jenže ona je dospělá a tam už se radí dost obtížně (o to hůř, že jsem ségra).

Se svojí povahou bych případ svého dítěte řešila poměrně dost radikálně, někdy je třeba dítěti určit hranice a směr (pokud samo není schopno tohle rozlišit).Svým rodičům, resp. mamince jsem za to byla vděčná, protože ne vždycky jsem si byla jistá,že to co dělám, dělám správně, případně jsem byla nerozhodná a její rada pomoc (ba někdy i příkaz v mládí) mi velmi pomohl( třebas jsem to nedocenila hned).

Pokud jde o moje děti, miluju je tak moc, že tohle jejich trápení,bych už nemohla dál snést, a i když v prvním okamžiku bych byla ta špatná, tak bych to riskla a udělala radikální řez.

Moc a moc vám všem držím palce, holt být rodičem je vážně strašně těžký.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.