| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Nedá mi to nereagovat na tento příspěvek. Také jsem rodila císařským řezem a také jsem měla o svém porodu jiné představy. Kvůli velikosti plodu (a zejména hlavičky) to byl císař plánovaný. V porodnici mi ho doporučili, protože jsem již několik dní přenášela, kontrakce veškeré žádné...... Po nelehkém přemýšlení (a důkladném obrečení:)) jsem svolila. Měla jsem epidurál, takže jsem našeho syna hned viděla, ale pochovat jsem si ho samozřejmě nemohla. Když dneska čtu nebo slyším maminky vyprávět o úžasných okamžicích strávených s miminkem bezprostředně po porodu, tak je mi líto, že jsem nic takového neprožila. Samozřejmě jsem ráda, že já i syn jsme v pořádku, ale ten pocit určitého nenaplnění tu prostě je.

Noc po císaři pro mě byla opravdu hrozná, měla jsem veliké bolesti a ještě dnes slyším sestru, jak mi říká, když jsem požádala o utišující prostředek, že mi něco může dát až za 4 hodiny, ať zkusím ještě vydržet......

Měli jsme i velké problémy s kojením, prodělala jsem opakované záněty prsou a kojila jsem s kloboučky, ale nakonec jsme vše zvládli a kojili až do roka.

Jsem zvědavá, jestli další porod bude podobný či zda přeci jen nebudu moci rodit přirozeně. Moc bych si to přála, ale na druhou stranu určitě ne za každou cenu. Myslím, že má pravdu maminka, která tu v diskusi napsala, že nemá smysl se na přirozený porod přehnaně upínat a každý jiný způsob brát jako svou prohru!

Přeju všem hodně zdraví a radosti!

Andrea

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.