| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Ahoj Blanko, podle toho co píšeš jsi měla císařský řez ještě v "pohodě". Já to o sobě říkám taky i když...
Přenášela jsem skoro týden, měla jsem hodně plodové vody a i přesto, že malý byl otočený správně netlačil pořádně hlavičkou na vchod, protože si v té vodičce pěkně "plaval".Chodila jsem často na monitor,aby mě ohlídali a nakonec si mě v nemocnici nechali. Malý se při kontrakcích dusil, to bylo v neděli. V pondělí mi začali vyvolávat porod i když jsem nechápala když věděli, že se malý při kontrakcích dusil tak proč to chtěli mít přirozenou cestou (ale já byla ráda, chtěla jsem rodit normálně a hlavně jsem jim věřila). Po zhruba 4 hodinách mě zas napojili na monitor (kontrakce jsem měla minimální) a nemohli malého vůbec natočit, když se to podařilo měl tep 66 a klesal. Takže okamžitě bez odkladů císařský řez. Nechala jsem si udělat epidurál, abych mohla mrňouse hned vidět jenže jak spěchali nepočkali až mi injekce pořádně zabere a začali mě řezat,i když jsem to cítila. Nakonec mě umrtvili úplně. Malý měl 3x omotanou pupeční šňůru kolem krku takže jsem za ten císař nakonec ráda.Třetí den po porodu jsem měla ukrutné bolesti hlavy tak mi nakonec pátý den udělali "krevní zátku". Vezmou ti 50ml krve a vstříknou to do páteře stejným způsobem jakým se děla epidurál. Ta krev vyčistí míšní kanálky a je klid. Nesnáším injekce a taky to bylo hodně nepříjemný a pro mě bolestivý, pěkně jsem to obrečela ale hlavně, že to bylo všechno nakonec v pohodě. Další perlička byla, že jsem se celá osypala po desinfekci kterou mě natřeli při císaři.Do té doby jsem nevěděla, že jsem alergická na jod. Jizva se mi taky zahojila krásně, ale dva týdny mi trvalo než jsem se z toho zákroku úplně vzpamatovala a byla schopná se zas normálně pohybovat aniž bych musela odpočívat nebo nadávat že mě něco bolí. I přes to všechno, jsem strašně ráda, že to takhle dobře dopadlo a teď se i některým věcem zasměju.Císařský řez není nic katastrofálního, na světě se dějou horší věci a důležitý je, že ti naši mrňousové jsou zdraví a v pohodě.Kdyby to příště bylo nutný klidně bych to zas podstoupila i když vím, že to není nic příjemnýho. Takže z toho nebuď nějak rozhozená a užívej si další vánoce s pokladěm co ti leží v postýlce. Měj se moc hezky. Eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.