| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Já taky cvičila, četla, připravovala se. Nakonec jsem porodila císařem. Do teď nevím vlastně proč? Jestli jsem se otevírala či ne? Nevím, jaké mám prognozy na další porod? Nevím, jestli malá byla kříšená, jestli měla obtočenou šňůru, jestli jsem dostala transfuzi, nevím, co jsem musela podepsat, ... ? Hrozně mi to vadí, že mi nikdo nic neřekl. A že ze sálu manžela vyhodili. A že po probuzení mi nepřinesli malou. Celý den jsem byla ve strachu, že vlastně nevím, jestli žije.
Vím, že jsem ráda, že vůbec můžu mít děti. Že máme zdravou dceru, která nám dělá radost. Ale s tou psychikou to fakt tak je. Ty nezodpovězené otázky,k které se mi honily během porodu a po něm mě strašily ve snech snad více než rok. V porodnici jsem se na to nezeptala, tam pracovaly hormony. Já byla dojata z dcery. A trochu připitomělá po té narkoze. Chtěla jsem si to přečíst ve zprávě. Ale žádnou mi nedali. Škoda, že to v porodnici nikdo neřeší. Nikdo k Vám nepřijde a neřekne, co se dělo. Už jsem chtěla jít k psychologovi, ale na to sama od sebe nemám sílu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.