| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Realistko,
tady přece nejde o hodnocení či srovnání vaginálního porodu s císařským řezem...To je jiný problém, to si každý musí sám posoudit a byla by na to jiná debata...
Já žádné trauma nemám, nemám deprese,a už vůbec si nic nevyčítám, rozhodla jsem se dobře, bylo tam velké riziko...Ale právě snad proto, že jsem poprvé rodila normálně a měla jsem srovnání, přišlo mi to celé takové ošizené a zkrátka měla jsem z toho blbej pocit, chtělo se mi brečet místo aby se dostavila ta euforie, která tam okamžitě byla po prvním porodu..A tohle:
"Poporodní euforie souvisí spíš s úlevou, že to skončilo a konečně splasklo břicho,nééé?"...Nezlob se na mě, to je úplná blbost, ta euforie byla úplně jiného druhu...
Já Blanku chápu a nevím, proč někomu ubírat právo na vyslovení pocitu, ona přece netvrdí, že je špatné přivést dítě na svět císařem nebo že doktoři udělali chybu, ona se jen svěřuje se svým pocitem z toho všeho...A to vážně nenapraví nějakej kec, že má prostě být ráda, že má zdravé dítě, to ona určitě je, jako každá z nás...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.