| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Ahoj,
taky mám za sebou dva neplánované císaře, jeden s epidurálem a jeden se spinálem. Musím říct, že jsem za druhý porod císařem byla moc vděčná, protože poprvé se nezadařilo a mám prvního syna postiženého (nebylo to zaviněno přímo porodem). Druhý porod mi vyvolávali, protože jsem ani ve 40.týdnu nebyla otevřená, ale když pro prvních třech kontrakcích zjistili hypoxii (malá měla málo kyslíku a snižovala se ji tepová frekvence), tak začalo šrumec a do 20-ti minut byla malá venku. Musím říct, že mi ani tak nezáleželo na tom, abychom byly hned spolu, aby byl porod přirozený nebo aby mi ji hned přiložili k prsu, ale nejdůležitější bylo to, aby se neopakovalo to co u syna (kvůli hypoxii měl krvácení do mozku a už má za sebou 12 opercí hlavy) a abychom měli zdravé dítě. Jsem teď moc šťastná, protože si můžu mateřství konečně užívat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.