| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Ahoj Blani,
bude to rok co jsem si zažila něco podobného. S tím rozdílem že jsem neměla žádné porodní bolesti a do porodu čas dva týdny. Začala jsem mít velké křeče a když mě pak brali na sál neměla jsem čas ani dát vědět tatínkovi malé. Byla jsem úplně sama. Po porodu mě sice hned probrali ale malá už byla ze sálu pryč. Protože neměli moc porodů nechali si mě na pozorování v porodním pokojíčku což znamenalo že jsem neměla jak dát vědět že jsem porodila. Až nakonec sestřička, která se o mě starala, mi půjčila svůj vlastní mobil. Tatínek přišel do hodiny a to nám teprve přivezli ukázat malou. Nechali nám ji asi 40 minut. Tatínek odešel a já se těšila na oddělení až ji budu mít u sebe. Jenže večer přišli komplikace. Vezli mě znovu na sál a pak na ARO. Druhý den mě tatínek marně hledal na oddělení. Nakone mu řekli kde jsem a co se stalo. Malou ten den viděl jen on. Já až ten následující den. Ze začátku jsem měla taky smíšené pocity, to že mám dítě mi připomínalo jen číslo na ruce jinak nic. Strávila jsem v porodnici 17 dnů. Ke konci přišla další komplikace a ztráta mléka. Cítila jsem se hodně mizerně, ale nakonec jsem to překonala a jsem šťastná že mám zdravou a krásnou dceru, která v lednu bude mít taky rok a těším se na další miminko. Ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.