| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Cizinko,
pokusila jsem se tím prokousat. Tou aktivní domorodkou myslíš asi Schamku? Možná jsem něco důležitého přeskočila - ale nenašla jsem tam, že by kritizovala nějakou maminu kvůli nekojení.
Schamka napsala přesně to, co si myslím i já - kojení je HODNĚ důležité. Pokud mamina kojit může, ale nechce, je to její věc, její rozhodnutí, do kterého jí nikdo nemá co kecat. Taky si myslím, že to je velká škoda, ale pokud mně jako dule moje klientka řekne, že kojit nechce, zeptám se, jestli už je opravdu pevně rozhodnutá a jestli si o tom nechce promluvit. Pokud bude na vážkách a bude chtít slyšet můj názor, budu se snažit vysvětlit jí, proč je kojení tak důležité. Pokud je rozhodnutá a promluvit si nechce, řeknu jí všechno, co vím o umělé výživě a nebudu jí cpát svůj názor.
Pokud bude chtít kojit, budu se snažit jí pomoct. Pokud jí to z nějakého důvodu nepůjde, udělám všechno pro to, aby kvůli tomu nebyla vystresovaná. (Opiju ji třeba :-) - nejrychlejší první pomoc :-))
Ale taky si myslím, že je velká škoda, když kojit může a nechce...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.