| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Ahoj Blanko, když jsem četla tvůj článek, jako bych četla svůj příběh. Po dvou potratech jsme byla konečně zase těhotná a i když jsem musela první tři měsíce ležet, vše probíhalo dobře. U prostřed těhotenství vyzkoušeli doktoři ještě trochu mé nervy, když jsem musela jít na amniocentézu, ale dopadla dobře.
Miminko-holčička (manžel by zvědavý :-)) byla v 31. týdnu krásně hlavičkou dolů. Na kontrole v 36. týdnu však byla přetočená, hlavičou mi šťouchala pod prvá žebra, takže spíš poloha příčná. Nikdy mě nenapadlo, že bych zrovna já mohla rodit císařem, navíc potom, co jsem proběla předtím. Na porod jsem se taky moc těšila, jak mi miminko poprvé položí na břicho, jak bude reagovat manžel, jak mimi poprvé zabrečí.....
Od pana doktora jsem dostala cviky, které jsem poctivě cvičila, holčičce jsem domlouvala, svítila na ni, hledala osvědčené rady na netu. Beruška byla paličatá (a je i nadále) a prostě se ne a ne přetočit.
Do nemocnice jsem musela nastoupit den předem, což bylo pro mě velice nepříjemné vzhledem k mým strašným-nezapomenutelným zážitkům z nemocnice v Podolí, kde jsem byla na kyretážích.
Celou noc před porodem jsem nespala a byla z toho strašně rozesmutnělá.
Bohužel jsem neměla ani kontrakce, porod byl v celkové narkóze (epidurál mi nedoporučili, manžel by stejně nemohl být u mě). Na bolest po probuzení nikdy nezapomenu, stejně jako na to, když mi mojí berušku přinesli.

Stejně jak píšeš ty, Blanko, si na to už nevzpomenu, jenom když si např. přečtu podobný příběh, tak bych brečela, že jsme nemohla prožít něco tak krásného jako porod přirozenou cestou. Přijde mi, že jsem o něco ochuzená. Taky nedovedu pochopit, že by si některé maminky přály císaře radši než normální porod. Ještě tři týdny po porodu mě jizva bolela.

No snad se na mě usměje štěstí a své druhé dítě porodím klasicky:-):-)

Všechny stávající i nastávající maminky zdraví
Věra


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.