| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Milado, nemám důvod Ti nevěřit. Mně v nemocnici léčili na údajný zánět, který může za špatný monitory. Až po porodu přišli na to, že za to mohl 20 cm. pupečník. Prý se to dá nějak podle těch monitorů poznat a pak se plánuje CS. Několikrát jsem jim za těhu opakovala, že dítě nemění vůbec polohu, ale asi mně neposlouchali. Věř mi, že jsem si na ně taky zanadávala. Přesto bych je asi zase poslechla a šla si tam lehnout. Jsem asi strašpytel, ale říkala bych si, co když jsou jejich obavy oprávněný.
Co bych dělala se starším dítětem, ke kterému nemám hlídání? To teď fakt honem nevím. Nejsem pro to, ležet v nemocnici jen tak za každou cenu, abych byla hlídaná, ale pokud by mi řekli důvod (i nevhodným způsobem) tak bych tam šla. Je to ale můj názor, nikomu ho nevnucuju.
Ještě bych chtěla odpovědět myslim Libikovi ?(nejsem si honem jistá): Nikomu nezakazuju smutnit a trápit se ať už kvůli čemu. To jsem i Blance napsala.
Na článek jsem měla prostě jiný pohled.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.