| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila nerodila

Sally, s tim vsem souhlasim, a snazim se na Rodine rict totez. Z toho co jsi napsala nepochopila jsem, jestli se mnou polemizujes, nebo souhlasis, tak jeste jednou. Ty zastanci prirozenych porodu skutecne maji svoje vedecke argumenty, a fajn, ze se propaguji. Mozna to nevis, ale v Cesku nerodit na zadech na lehatku pokud vse jde v pohode, je zatim vec kliky a ne samozrejmosti. Vyjimkou je Vrchlabi - jedinou. Ale ze stredni proud vsude vezme nejakou nove objevenou pravdu (treba to o kojeni) jako jedinou moznou pravdu, je take pravda, a jak uz jsem to nekolik krat zduraznila, vse je otazka JAK prirozene veci se propaguji, a jak rikas, kolik prostoru se necha pro dalsi moznosti jako alternativu pro pripad nezdaru, ale nikoliv tragickou. Ohledne toho kojeni te naprosto chapu, mam kamaradku, ktera kojit nemohla, a kterou kvuli tomu dost tvrde triznil zdravotni personal a rodina. Jestli by k tomu jeste se pripojily kamaradky... Nebylo to ale v Cesku.
Ohledne tech pomeru v Cesku, mi pripada dost velka blbost, ze chapavy a sikovny personal na porod musis si vymodlit a je pramalo pruhlednych zpusobu, jak si zaridit doktora nebo PA, kterou znam delsi dobu (chodim na poradnu v tehotestvi). Male porodnice to uz zacinaji nabizet takove sluzby, tak vsak uz to se take rozjede. Ceske vysledky v porodnictvi jsou opravdu solidni, ale to chovani a organizace kolem, jsou ve skutku otresne a proti vsem poznatkum lidskeho rozumu o dulezitosti konkurence a reputaci a take poznatkum o dulezitosti duvery a vlidneho chovani behem porodu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.