| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem kojila aneb náš boj o mléko

Bellano, tak nejenže jsi rodila skoro stejně dlouho a stejným způsobem jako já (o stejných cca 12 dni dřív, 30 hodin, prasklá voda, neotvírání, akorát mně stačila jedna tabletka), ale i Agátka měla ke kojení podobný přístup jako naše Hanka. Čitelně se v ní svářelo "dej mi prso, fuj nechci ho!" po cca čtyři dny. V mojí paměti asi navždy zůstane dvouhodinová bitva fantastické sestry Hanky se svou tvrdohlavou jmenovkyní, která to nakonec vyřešila: poté, co jsem se vyplakala, jsem se zklidnila (v životě by mě nenapadlo, že k něčemu použiju mantru, kterou jsme zpívali na těhutancování ;) ), naznala jsem, že to za mně nikdo jiný nevyřeší, vzala dítě, stejně jako mnohokrát předtím ji přiložila a ono, světe zboř se, se přisálo! A sestra byla dostatečně v pohodě, aby mé žluté spavé dítě nechala vyspat jejích 4-5 hodin, nenutila nás vzbudit ji po třech hodinách, "aby nehubla", a pak už to šlo. Kojení sice i nadále přimomínalo zápasy ve volném stylu, ale už neřvala a nebránila se tak zoufale dlouho. Nakonec jsem vyvinula speciální kojící techniku, při které dítě leželo fixované na fotbalistu pod mou rukou, dlaněmi jsem držela prs, který jsem cpala dítěti do pusy a prsty přidržovala cukající se hlavičku :) Vypadalo to komicky, ale fungovalo.

Naštěstí se to narozdíl od vás upravilo asi během dalšího týdne, Hanka se rozchlastala, povolila křeč a začala nabírat kilo měsíčně, takže z ní nakonec byl nejen kojenec, ale spíš závislák.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.