| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem kojila aneb náš boj o mléko

Já bych se pisatelky zastala.Porodila jsem nedonošené dítě a tam se skutečně sbírá každý gram.Mám doma také záhadu, dcera (porodní váha 2,30) ze začátku byla krmena sondou, protože ležela na kyslíku.Takže jsem odstříkávala celých 10dní, než jsem ji prvně přiložila.A kupodivu náš cvalík se chytl a od té doby pila a pila.Když jsme po propuštění , to jí byl 1 měsíc a 2 týdny, přišly na kontrolu, tak jsme dostali vynadáno, že dítě překrmujeme (byla stále jen kojená!!!), a že pokud to tak půjde dál, bude muset mít dietu.Přibrala 1 kg.Sama to nechápu, kojila jsem každé 3 hodiny, nejdéle 10minut a naše mimi mamutně přibíralo.No zůstalo ji to dodnes, berušce.Stačí jí málo a přibírá pořád.
Syn (porodní váha 4.05) se sice chytl o porodu normálně, nicméně jeho váhové přírustky byly taky katastrofa, ale z opačného důvodu.Domů nás sice pustili, nicméně i když kojení probíhalo stejným způsobem, tak faldy se mu teda nedělaly.Od malička byl velmi velký (54 cm při porodu) a prostě byl úplně jiný.Dnes mu budou 4 a s jídlem je to hrůza, protože jíst nechce, má jen pár oblíbených věcí, ale ovoce a zeleninu do něho nenarvu i kdybych chtěla sebevíc.Konzultovala jsem to s odborníky, řekli mi, ať ho nechám, že se to zlepší.No tak na to jsem fakt zvědavá....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.