| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem kojila aneb náš boj o mléko

Mám dvojčata, která se narodili předčasně, takže mi je poporodu odvezli na novorozeneckou JIPku, takže o přiložení na sále ani řeč. Když jsem se knim konečně po dvodnech dostala, tak jsem nakojila strašně málo. Takže začali jsem přikrmovat mateřinkou a čekali, jestli se rozkojím, ať jsem zkoušeli všechno, tak jsem nebyla schopná své děti nakojit. Samík si v klídku vzal po týdnu 50, ale z dosebe kopnul ještě 70. Takže když jsem poslouchala setstřičku, jak vedlejší mamince říká, že je nádherné, když měsíční holčičky nakojili 50 a mě, že moje týdení dvojčata, když si každý z nich vezme padesátku, je strašně málo.
Stylem nakojit a dokrmit, jsem vyddžela do konce 10. měsíce a mohu říct, že skoro nemarodíme. Občas nějaká rýmyčka, ale to e tak všechno.
Co mi strašně vadilo. Pokud si čtete jakýkoliv časopis pro maminky, tak všude jen čtete, jak je důležité kojit. Nevím jestli jsou autorky těchto článků ak sobecké a nemyslí vůbec na maminky, které nemohou kojit. Opravdu to působí velmi špatně na jejich psychiku. Je nás několik, které máme dvojčata, a ani jedna z nás je nebyla schopná ukojt. Všechny jsme se schodli, že tyto autorky by bylo třeba pověsit. Nikde se nedočtete, jak postupovat při dokrmování, jaké kojenecké mléko je nejvhodnější atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.