| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co dělat, když se dítě v noci budí

Moc děkuji autorce za článek, přesně takto jsem postupovala, když už bylo noční buzení (10x za noc - tedy nic jiného než zlozvyk) naprosto neúnosné, synovi bylo 18 měsíců, já jsem byla v 7. měsíci, tedy před zhroucením. Pak mi poradila jedna maminka z rodiny.cz přesně tuto metodu a za dvě noci se synek naučil sám usínat a začal spát najednou 13h v kuse. Dohromady to znamenalo vydržel 2 hodiny pláče. Moc se mi líbí věta, že se často zapomíná na to, jaký přínos to má pro celou rodinu, když se všichni vyspí. U nás se majednou změnilo úplně vše k lepšímu, i dítě bylo mnohem pohodovější, protože se konečně vyspalo.

U mladšího synka jsem se rozhodla metodu aplikovat v roce, kdy jsem ho odvezla vedle do pokoje a ejhle, on to prostě (i když to zní neuvěřitelně) v ten moment pochopil, že má spát a obešlo se to zcela bez brečení. Vůbec bych se nebála to zkusit dřív, pokud má mimi monitor dechu, to se přece nemůže nic stát.

Moc přeju všem, aby jim začala dítka spát. Pro mě se tím okamžikem doslova změnil život. Je rozdíl spát 5-6 hodin na 8 etap a spát 8 hodin nonstop.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.